Ubytovanie

Chata Repiská má 2 samostatné časti: Poschodie s podkrovím a Prízemie.

Poschodie s podkrovím s osobitným vstupom má 3 troj-lôžkové izby a 1 dvoj-lôžkovú izbu každá s možnosťou prístelky, halu s posedením, kuchyňu s kompletným vybavením na varenie (elektrická štvorplatnička, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, posedenie), kúpeľňu (2x umývadlo, sprchovací kút) a samostatné WC. Prízemie so samostatným vchodom obsahuje 2 troj-lôžkové izby s možnosťou prístelky, kuchynku s kompletným vybavením na varenie (elektrická štvorplatnička, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, posedenie), kúpeľňu (2x umývadlo, sprchovací kút) a samostatné WC.

Na chate je plynové ústredné kúrenie. Parkovanie je možné priamo pri chate (bez problémov aj v zime). Pri chate je veľká lúka a posedenie s ohniskom a grilom.
Najbližší obchod je od chaty vzdialený 2 km, autobusová zastávka 300 metrov, 2 reštaurácie s možnosťou stravovania 300 metrov.

Ubytovanie

Chata sa nachádza na tichom mieste priamo v lese je vhodná pre rodiny s deťmi a ľudí hľadajúcich ticho a pokoj.

Cena ubytovania za osobu na noc (v závislosti od termínu, počtu osôb a nocí): v letnom období 9-12 €, v zimnom období 10-15 € a mimo sezóny dohodou.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Deťom do 12 rokov a pri pobytoch dlhších ako 7 dní poskytujeme zľavy.
V hlavnej letnej a zimnej sezóne je väčšinou možné ubytovanie na minimálne 7 dní s nástupom v sobotu.